Tržišna kapitalizacija po sektorima: januar 2018

SektorBroj hartija od vrednosti*Kapitalizacija RSDKapitalizacija EURPromet
RSD
CPrerađivačka industrija194189.316.635.0551.594.342.015105.728.996
BRudarstvo9119.098.681.2941.002.997.07795.837.039
KFinansijske delatnosti i delatnost osiguranja2576.599.091.413645.084.093263.454.131
HSaobraćaj i skladištenje3173.243.280.230616.822.917179.538.798
APoljoprivreda, šumarstvo i ribarstvo4728.042.411.909236.160.945171.150
GTrgovina na veliko i malo i popravka motornih vozila10221.876.858.592184.237.3481.726.788
FGrađevinarstvo8419.345.992.110162.923.4964.640.025
MStručne, naučne, inovacione i tehničke delatnosti3811.413.968.89496.123.461135.023.052
IUsluge smeštaja i ishrane375.099.580.20242.946.437873.660
JInformisanje i komunikacije162.833.976.51423.866.5124.800
LPoslovanje nekretninama161.657.568.06713.959.314556.660
NAdministrativne i pomoćne uslužne delatnosti131.511.598.80312.730.025305.792
PObrazovanje4319.498.5242.690.6778.500
SOstale uslužne delatnosti7174.410.1001.468.80664.800
RUmetnost, zabava i rekreacija1102.219.000860.844-
ESnabdevanje vodom i upravljanje otpadnim vodama565.809.137554.216-
QZdravstvena i socijalna zaštita216.965.640142.877-

* Navedeni broj obuhvata samo izdavaoce čijim akcijama se trgovalo na Berzi u prethodnom mesecu, odnosno izdavaoce koji imaju evidentiranu tržišnu kapitalizaciju.

Vrednost754,93
Promena-3,05
% -0,40%
20.02.2018. 14:01:00Detaljnije
EUR/RSD118,2362
USD/RSD95,4827
Izvor NBS, 20.02.2018.
Tržišna kapitalizacija - 20.02.2018.
540.628.360.435 RSD
4.572.443.638 EUR
Vesti sa Berze
12.02.2018.
Odluka o visini naknada i pretplata - kursevi i Bilten Beogradske berze
09.02.2018.
Objava izmena i dopuna Pravilnika o listingu
02.02.2018.
BELEX Monthly Report - Januar 2018
Poslednje vesti
20.02.2018.
Izvestaj o sticanju sopstvenih akcija - Miroč a.d. , Kladovo
20.02.2018.
Obaveštenje o sticanju sopstvenih akcija - Jedinstvo a.d. , Sevojno
20.02.2018.
Obaveštenje o značajnom učešću - Geosonda Konsolidacija a.d. , Beograd
20.02.2018.
Obaveštenje o sticanju sopstvenih akcija - Dijamant a.d. , Zrenjanin
19.02.2018.
Sazivanje Skupštine akcionara - Metaloplastika a.d. , Trstenik