Tržišna kapitalizacija po sektorima: avgust 2017

SektorBroj hartija od vrednosti*Kapitalizacija RSDKapitalizacija EURPromet
RSD
CPrerađivačka industrija209196.653.674.9341.650.112.77476.655.986
BRudarstvo9113.880.748.494955.568.60569.231.105
KFinansijske delatnosti i delatnost osiguranja2580.172.405.742672.723.309362.463.422
HSaobraćaj i skladištenje3360.852.027.990510.606.82621.028.549
APoljoprivreda, šumarstvo i ribarstvo4928.556.988.606239.620.4991.205.255
GTrgovina na veliko i malo i popravka motornih vozila10621.382.879.872179.422.8521.771.818
FGrađevinarstvo8519.524.878.302163.832.43822.408.686
MStručne, naučne, inovacione i tehničke delatnosti4112.682.036.023106.414.43545.194.268
IUsluge smeštaja i ishrane385.259.717.99744.134.074886.665
JInformisanje i komunikacije172.811.428.30423.590.577198.395
NAdministrativne i pomoćne uslužne delatnosti141.763.573.45314.798.071110.010
LPoslovanje nekretninama161.445.980.64412.133.16371.754
PObrazovanje4320.154.7322.686.405-
SOstale uslužne delatnosti8183.085.0521.536.259-
RUmetnost, zabava i rekreacija1102.219.000857.715-
ESnabdevanje vodom i upravljanje otpadnim vodama676.901.637645.278-
QZdravstvena i socijalna zaštita216.965.640142.358-

* Navedeni broj obuhvata samo izdavaoce čijim akcijama se trgovalo na Berzi u prethodnom mesecu, odnosno izdavaoce koji imaju evidentiranu tržišnu kapitalizaciju.

Vrednost725,19
Promena-7,33
% -1,00%
22.09.2017. 14:01:00Detaljnije
EUR/RSD119,1355
USD/RSD99,5950
Izvor NBS, 22.09.2017.
Tržišna kapitalizacija - 22.09.2017.
543.881.003.187 RSD
4.565.230.374 EUR
Vesti sa Berze
15.09.2017.
Odluka o prestanku suspenzije primene Ugovora o market mejkingu - Veterinarski zavod Subotica a.d. , Subotica
15.09.2017.
Odluka o prestanku suspenzije primene Ugovora o market mejkingu - Sojaprotein a.d. , Bečej
15.09.2017.
Redovna revizija indeksa BELEX15
Poslednje vesti
22.09.2017.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Pupin Telecom a.d. , Beograd
22.09.2017.
Obaveštenje o značajnom učešću - Župljanka a.d. , Aleksandrovac
22.09.2017.
Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Hleb a.d. , Novi Sad - HLEBM
22.09.2017.
Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Hleb a.d. , Novi Sad - HLEB
21.09.2017.
Ažurirani informatori - 21.09.2017