Tržišna kapitalizacija po sektorima: oktobar 2017

SektorBroj hartija od vrednosti*Kapitalizacija RSDKapitalizacija EURPromet
RSD
CPrerađivačka industrija203192.080.320.1531.609.876.487298.625.993
BRudarstvo9117.305.016.894983.164.69044.799.726
KFinansijske delatnosti i delatnost osiguranja2578.822.352.039660.631.19469.564.430
HSaobraćaj i skladištenje3160.464.450.583506.768.71659.820.274
APoljoprivreda, šumarstvo i ribarstvo4928.644.023.159240.073.2122.759.250
GTrgovina na veliko i malo i popravka motornih vozila10521.389.479.868179.270.9463.191.380
FGrađevinarstvo8519.218.242.080161.073.22265.232.942
MStručne, naučne, inovacione i tehničke delatnosti3912.048.033.546100.977.78811.321.517
IUsluge smeštaja i ishrane385.259.717.99744.083.102215.370
JInformisanje i komunikacije172.822.679.16823.657.62833.555
NAdministrativne i pomoćne uslužne delatnosti131.709.132.90314.324.70014.000
LPoslovanje nekretninama161.472.168.12412.338.6341.003.480
PObrazovanje4319.969.5122.681.7504.279.200
SOstale uslužne delatnosti7174.410.1001.461.77835.000
RUmetnost, zabava i rekreacija1102.219.000856.725-
ESnabdevanje vodom i upravljanje otpadnim vodama676.901.637644.533-
QZdravstvena i socijalna zaštita216.965.640142.194-

* Navedeni broj obuhvata samo izdavaoce čijim akcijama se trgovalo na Berzi u prethodnom mesecu, odnosno izdavaoce koji imaju evidentiranu tržišnu kapitalizaciju.

Vrednost736,19
Promena4,41
% 0,60%
23.11.2017. 14:01:00Detaljnije
EUR/RSD118,9881
USD/RSD100,5987
Izvor NBS, 23.11.2017.
Tržišna kapitalizacija - 23.11.2017.
542.911.831.880 RSD
4.562.740.576 EUR
Vesti sa Berze
13.11.2017.
Održana 16. Međunarodna konferencija
01.11.2017.
BELEXsentiment za novembar 2017. godine
01.11.2017.
BELEX Monthly Report - Oktobar 2017
Poslednje vesti
23.11.2017.
Uključenje na Prime Listing - Republika Srbija, Beograd - RSO17168
23.11.2017.
Uključenje na Prime Listing - Republika Srbija, Beograd - RSO17167
23.11.2017.
Sazivanje Skupštine akcionara - TSM Property a.d., Sremska Mitrovica
23.11.2017.
Ostale informacije - FAP a.d. , Priboj
23.11.2017.
Izveštaj o stečenim sopstvenim akcijama - Vodoprivredno preduzeće a.d. , Ćuprija