Tržišna kapitalizacija po sektorima: april 2018

SektorBroj hartija od vrednosti*Kapitalizacija RSDKapitalizacija EURPromet
RSD
CPrerađivačka industrija188182.095.218.4331.540.897.200203.341.566
BRudarstvo9120.077.043.6941.016.096.86455.749.548
KFinansijske delatnosti i delatnost osiguranja2575.419.803.480638.205.467457.210.314
HSaobraćaj i skladištenje3169.447.626.390587.668.66012.629.864
APoljoprivreda, šumarstvo i ribarstvo4627.518.493.334232.862.6182.436.763
GTrgovina na veliko i malo i popravka motornih vozila10021.403.519.146181.117.456695.310
FGrađevinarstvo8219.024.230.847160.983.8211.607.354
MStručne, naučne, inovacione i tehničke delatnosti3711.368.180.93296.198.01315.516.341
IUsluge smeštaja i ishrane354.105.664.26134.742.2993.048.840
JInformisanje i komunikacije163.439.749.16229.107.29887.450
NAdministrativne i pomoćne uslužne delatnosti131.645.935.20613.927.9711.095.694
LPoslovanje nekretninama151.633.739.94713.824.774485.393
PObrazovanje5348.354.9242.947.79480.000
SOstale uslužne delatnosti7174.410.1001.475.8651.200
RUmetnost, zabava i rekreacija1102.219.000864.981-
ESnabdevanje vodom i upravljanje otpadnim vodama565.809.137556.880-
QZdravstvena i socijalna zaštita216.965.640143.564-

* Navedeni broj obuhvata samo izdavaoce čijim akcijama se trgovalo na Berzi u prethodnom mesecu, odnosno izdavaoce koji imaju evidentiranu tržišnu kapitalizaciju.

Vrednost743,26
Promena0,10
% 0,01%
28.05.2018. 11:34:00Detaljnije
EUR/RSD118,1654
USD/RSD100,7979
Izvor NBS, 28.05.2018.
Tržišna kapitalizacija - 25.05.2018.
536.716.905.801 RSD
4.539.496.314 EUR
Vesti sa Berze
25.05.2018.
Objava izmena i dopuna Pravilnika o listingu
03.05.2018.
BELEX Monthly Report - April 2018
03.05.2018.
BELEXsentiment za maj 2018. godine
Poslednje vesti
28.05.2018.
Sazivanje Skupštine akcionara - Milan Blagojević intertrans a.d. , Lučani
28.05.2018.
Godišnji dokument o objavljenim informacijama - Agroindustrija a.d. , Novi Sad
28.05.2018.
Sazivanje Skupštine akcionara - Progres a.d. , Beograd
28.05.2018.
Godišnji dokument o objavljenim informacijama - Progres a.d. , Beograd
28.05.2018.
Odluka o usvajanju konsolidovanog finansijskog izveštaja i revizije - Borac a.d. , Šurjan