Dnevni podaci - 06.05.2016.

06.05.2016. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO288.362.0232.347.930323315.692.475.403
Listing287.734.4232.342.820315188.118.978.954
Prime akcije15.581.785126.872312154.311.672.980
Prime obveznice272.152.6382.215.94930
Standard akcije00033.807.305.974
Open market627.6005.1108127.573.496.449
Open market akcije627.6005.1108127.573.496.449
MTP139.2001.1332326.090.931.708
MTP akcije139.2001.1332326.090.931.708
MTP obveznice0000
UKUPNO288.501.2232.349.064325641.783.407.111

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15617,082,580,4216.081.785
BELEXline1.346,977,660,5716.348.585

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO459522320
MTP72511002

Učešće stranih investitora
FIS21,97%
b-FIS13,43%
s-FIS30,50%
FIB35,27%
FIT34,52%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Raiffeisen banka a.d., Beograd0,93%66,58%
Erste bank a.d., Novi Sad0,46%27,87%
Sinteza Invest Group a.d., Beograd3,10%2,06%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Jorgić broker a.d. , Beograd50,00%50,00%
Fimaks broker a.d. , Beograd25,00%47,70%
CapitalOne a.d., Beograd25,00%2,30%
Vrednost617,08
Promena2,58
% 0,42%
06.05.2016. 14:01:00Detaljnije
EUR/RSD122,8154
USD/RSD107,6950
Izvor NBS, 06.05.2016.
Tržišna kapitalizacija - 06.05.2016.
641.783.407.111 RSD
5.225.593.917 EUR
Vesti sa Berze
28.04.2016.
Nove berze u SEE Link projektu
25.04.2016.
BELEX15 - Vanredna revizija
01.04.2016.
BELEXsentiment za april 2016. godine
Poslednje vesti
06.05.2016.
Ažurirani informatori - 06.05.2016
06.05.2016.
Predlog Odluke o izmenama i dopunama Statuta - Globos osiguranje a.d. , Beograd
06.05.2016.
Sazivanje vanredne Skupštine akcionara - Globos osiguranje a.d. , Beograd
06.05.2016.
Godišnji izveštaj za 2015. godinu - Nacional a.d. , Beograd
06.05.2016.
Rešenje o povećanju broja uključenih dugoročnih dužničkih hartija od vrednosti izdavaoca Republike Srbije na Prime Listing regulisanog tržišta - Republika Srbija, Beograd