Dnevni podaci - 06.03.2015.

06.03.2015. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO31.243.990258.523555429.340.818.787
Listing30.134.414249.342529293.340.354.862
Prime akcije17.779.797147.116517168.596.695.194
Prime obveznice5.92149180.362.341.812
Standard akcije12.348.696102.1771144.381.317.856
Open market1.109.5769.18126136.000.463.925
Open market akcije1.109.5769.18126136.000.463.925
Open market obveznice0000
MTP2.915.32424.12225362.581.586.230
MTP akcije2.915.32424.12225360.847.586.230
MTP obveznice0001.734.000.000
UKUPNO34.159.314282.645580791.922.405.017

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15671,966,871,0330.405.861
BELEXline1.370,6215,791,1731.220.069

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO5819856554
MTP855630325

Učešće stranih investitora
FIS39,60%
b-FIS45,83%
s-FIS33,36%
FIB0,00%
FIT39,59%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Wise broker a.d., Beograd1,89%36,33%
Tesla Capital a.d., Beograd10,09%34,43%
Ilirika investments a.d. , Beograd24,68%8,24%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Komercijalna banka a.d. , Beograd24,00%47,34%
Vojvođanska banka a.d. , Novi Sad26,00%17,63%
Tesla Capital a.d., Beograd14,00%11,27%
Vrednost671,96
Promena6,87
% 1,03%
06.03.2015. 13:01:00Detaljnije
EUR/RSD120,8559
USD/RSD109,6596
Izvor NBS, 06.03.2015.
Tržišna kapitalizacija - 06.03.2015.
791.922.405.017 RSD
6.552.616.836 EUR
Vesti sa Berze
03.03.2015.
Izmena Odluke o informatoru o izdavaocu
02.03.2015.
BELEXsentiment za mart 2015. godine
02.02.2015.
BELEXsentiment za februar 2015. godine
Poslednje vesti
06.03.2015.
Ažurirani informatori - 06.03.2015
06.03.2015.
Rešenje o uključenju nove emisije akcija na MTP Belex - Srpska fabrika stakla a.d. , Paraćin
06.03.2015.
Novi posao u Srbiji - Energoprojekt holding a.d. , Beograd - ENHL
06.03.2015.
Informacija o revidiranim podacima iz Konsolidovanog finansijskog izveštaja - NIS a.d., Novi Sad - NIIS
06.03.2015.
Sazivanje Skupštine akcionara - Rubin a.d. , Kruševac