Dnevni podaci - 28.07.2014.

28.07.2014. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO10.469.71789.904478414.023.090.062
Listing9.545.34981.967462284.122.225.833
Prime akcije4.319.40237.091453186.955.254.562
Prime obveznice728.7476.258675.407.193.311
Standard akcije4.497.20038.618321.759.777.960
Open market924.3687.93816129.900.864.229
Open market akcije924.3687.93816129.900.864.229
MTP1.817.82015.61023339.952.721.176
MTP akcije1.817.82015.61023336.702.446.176
MTP obveznice0003.250.275.000
UKUPNO12.287.537105.514501753.975.811.238

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15591,27-2,54-0,439.428.842
BELEXline1.168,43-4,25-0,369.664.170

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO7415663472
MTP8921131723

Učešće stranih investitora
FIS52,12%
b-FIS62,46%
s-FIS41,77%
FIB0,00%
FIT49,03%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Wise broker a.d., Beograd0,52%30,91%
Ilirika investments a.d. , Beograd21,76%13,29%
Vojvođanska banka a.d. , Novi Sad10,04%9,98%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Vojvođanska banka a.d. , Novi Sad17,39%15,82%
Euro fineks broker a.d. , Beograd4,35%14,85%
Sinteza Invest Group a.d., Beograd4,35%14,85%
Vrednost591,27
Promena-2,54
% -0,43%
28.07.2014. 13:01:00Detaljnije
EUR/RSD116,4540
USD/RSD86,7183
Izvor NBS, 28.07.2014.
Tržišna kapitalizacija - 28.07.2014.
753.975.811.238 RSD
6.474.451.811 EUR
Vesti sa Berze
08.07.2014.
U vezi sa Zahtevom člana Berze INTERCAPITAL SECURITIES a.d. Beograd – Ugovor o market mejkingu zaključen na hartiji Tigar a.d. Pirot, prestaje da važi zaključno sa 30.07.2014. godine.
01.07.2014.
BELEXsentiment za jul 2014. godine
13.06.2014.
Kvartalno prilagođavanje indeksa BELEX15
Poslednje vesti
28.07.2014.
Ažurirani informatori - 28.07.2014
28.07.2014.
Godišnji dokument o objavljenim informacijama - Lučić Prigrevica a.d. , Novi Sad
28.07.2014.
Godišnji dokument o objavljenim informacijama - Hotel Narvik a.d. , Kikinda
28.07.2014.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Telefonija a.d. , Beograd
28.07.2014.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Niška mlekara a.d. , Niš