Dnevni podaci - 30.09.2014.

Zvanični podaci za navedeni dan objavljuju se u 14.45 sati.
Podaci o vrednosti trzišne kapitalizacije, prometa ostvarenog hartijama od vrednosti u indeksnim korpama i učešću stranih investitora i članova Berze u trgovanju navedenog dana objavljuju se kao deo zvaničnih podataka.

30.09.2014. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO99.850.478840.1328920
Listing80.866.830680.4068360
Prime akcije9.333.53678.5318250
Prime obveznice70.539.594593.51360
Standard akcije993.7008.36150
Open market18.983.648159.727560
Open market akcije18.983.648159.727560
MTP1.619.37413.625350
MTP akcije1.619.37413.625350
MTP obveznice0000
UKUPNO101.469.852853.7589270

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15661,380,350,05-
BELEXline1.319,290,570,04-

Vrednost661,38
Promena0,35
% 0,05%
30.09.2014. 13:01:00Detaljnije
EUR/RSD118,8509
USD/RSD93,6202
Izvor NBS, 30.09.2014.
Tržišna kapitalizacija - 29.09.2014.
777.151.705.657 RSD
6.540.612.944 EUR
Vesti sa Berze
18.09.2014.
Odluka o dopuni Odluke o Informatoru o izdavaocu
15.09.2014.
Redovna revizija indeksa BELEX15
01.09.2014.
BELEXsentiment za septembar 2014. godine
Poslednje vesti
30.09.2014.
Ispravka izveštaja sa održane Skupštine akcionara - Panonija a.d. , Pančevo
30.09.2014.
Sazivanje Skupštine akcionara - Jadran a.d., Nova Gajdobra
30.09.2014.
Ponuda za preuzimanje akcija - Progres a.d. , Mladenovac
30.09.2014.
Sazivanje Skupštine akcionara - Komercijalna banka a.d. , Beograd - KMBN
29.09.2014.
Ponuda za preuzimanje akcija - Dunavprevoz a.d. , Bačka Palanka