Dnevni podaci - 24.10.2014.

24.10.2014. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO18.903.906158.181965445.146.057.008
Listing9.156.59076.619912298.544.457.790
Prime akcije6.310.65852.805900191.471.206.406
Prime obveznice1.157.1879.683678.194.652.134
Standard akcije1.688.74514.131628.878.599.250
Open market9.747.31681.56253146.601.599.218
Open market akcije9.747.31681.56253146.601.599.218
MTP4.988.87041.74537342.929.261.042
MTP akcije4.988.87041.74537339.678.986.042
MTP obveznice0003.250.275.000
UKUPNO23.892.776199.9261.002788.075.318.050

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15701,180,910,1313.285.347
BELEXline1.394,810,140,0116.788.127

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO7122976959
MTP8791315736

Učešće stranih investitora
FIS33,75%
b-FIS45,41%
s-FIS22,09%
FIB0,00%
FIT32,12%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Wise broker a.d., Beograd2,90%18,51%
Sinteza Invest Group a.d., Beograd0,67%10,95%
Erste bank a.d., Novi Sad0,52%8,31%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Sinteza Invest Group a.d., Beograd11,11%18,41%
Tezoro broker a.d. , Beograd13,89%12,31%
Euro fineks broker a.d. , Beograd5,56%11,43%
Vrednost701,18
Promena0,91
% 0,13%
24.10.2014. 13:01:00Detaljnije
EUR/RSD119,5079
USD/RSD94,4279
Izvor NBS, 24.10.2014.
Tržišna kapitalizacija - 24.10.2014.
788.075.318.050 RSD
6.594.336.592 EUR
Vesti sa Berze
20.10.2014.
Izmene i dopune Pravilnika o disciplinskom postupku i disciplinskoj odgovornosti članova Berze i ovlašćenih brokera
01.10.2014.
BELEXsentiment za oktobar 2014. godine
01.10.2014.
Ukidanje SMS servisa
Poslednje vesti
24.10.2014.
Izveštaj o preuzimanju akcija - Dunavprevoz a.d. , Bačka Palanka
24.10.2014.
Predlog odluke o izmenama i dopunama Statuta - Aerodrom Nikola Tesla a.d. , Beograd - AERO
24.10.2014.
Rešenje o prestanku statusa člana Berze - Sab Monet a.d. , Beograd
24.10.2014.
Sazivanje Skupštine akcionara - Prvi Partizan Alfaplast a.d. , Užice
24.10.2014.
Isključenje akcija izdavaoca sa MTP Belex - Bones Nacional a.d. , Beograd - BNSN