Dnevni podaci - 17.04.2014.

17.04.2014. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO22.963.709198.798879447.608.380.682
Listing8.831.32776.453844317.335.153.692
Prime akcije8.512.32973.692841186.467.702.466
Prime obveznice318.9982.7623110.070.681.376
Standard akcije00020.796.769.850
Open market14.132.382122.34535130.273.226.990
Open market akcije14.132.382122.34535130.273.226.990
MTP8.494.50973.53848336.262.342.039
MTP akcije8.494.50973.53848333.012.067.039
MTP obveznice0003.250.275.000
UKUPNO31.458.218272.336927783.870.722.721

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15581,192,920,5010.642.942
BELEXline1.152,354,470,3911.442.552

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO8618774876
MTP8991142547

Učešće stranih investitora
FIS56,02%
b-FIS65,96%
s-FIS46,08%
FIB0,00%
FIT55,46%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
M&V Investments a.d. , Novi Sad5,75%49,06%
Sinteza Invest Group a.d., Beograd4,84%10,77%
Vojvođanska banka a.d. , Novi Sad1,42%8,08%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Euro fineks broker a.d. , Beograd22,34%38,87%
Sinteza Invest Group a.d., Beograd15,96%35,54%
Societe Generale Banka Srbija a.d., Beograd9,57%4,10%
Vrednost581,19
Promena2,92
% 0,50%
17.04.2014. 13:01:00Detaljnije
EUR/RSD115,5125
USD/RSD83,4568
Izvor NBS, 17.04.2014.
Tržišna kapitalizacija - 17.04.2014.
783.870.722.721 RSD
6.786.025.086 EUR
Vesti sa Berze
09.04.2014.
Sazivanje Skupštine Beogradske berze a.d. Beograd
01.04.2014.
BELEXsentiment za april 2014. godine
17.03.2014.
Redovna revizija indeksa BELEX15
Poslednje vesti
17.04.2014.
Ažurirani informatori - 17.04.2014
17.04.2014.
Godišnji dokument o objavljenim informacijama - Institut za strane jezike a.d. , Beograd
17.04.2014.
Godišnji izveštaj za 2013. - Farmacoop a.d. , Novi Sad
17.04.2014.
Ponuda za preuzimanje akcija - Uniprom a.d. , Novi Pazar
17.04.2014.
Godišnji dokument o objavljenim informacijama - Kosmaj a.d. , Mladenovac