Dnevni podaci - 17.04.2015.

17.04.2015. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO64.532.313537.447630450.587.178.057
Listing36.392.382303.088588313.375.596.841
Prime akcije26.258.199218.687556185.719.707.016
Prime obveznice696.0605.797380.362.928.614
Standard akcije9.438.12378.6042947.292.961.211
Open market28.139.931234.35942137.211.581.216
Open market akcije28.139.931234.35942137.211.581.216
Open market obveznice0000
MTP1.111.0049.25322359.263.482.382
MTP akcije1.111.0049.25322357.529.482.382
MTP obveznice0001.734.000.000
UKUPNO65.643.317546.700652809.850.660.439

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15735,50-11,13-1,4963.482.193
BELEXline1.482,68-16,58-1,1163.806.092

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO5819883627
MTP8481123622

Učešće stranih investitora
FIS63,40%
b-FIS58,44%
s-FIS68,36%
FIB0,00%
FIT62,73%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Wise broker a.d., Beograd2,94%23,60%
Vojvođanska banka a.d. , Novi Sad25,00%22,94%
Sinteza Invest Group a.d., Beograd1,83%11,81%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
InterCapital Securities a.d. , Beograd4,55%17,49%
Tandem financial a.d. , Novi Sad18,18%17,23%
Societe Generale Banka Srbija a.d., Beograd4,55%16,74%
Vrednost735,50
Promena-11,13
% -1,49%
17.04.2015. 13:01:00Detaljnije
EUR/RSD120,0720
USD/RSD111,4254
Izvor NBS, 17.04.2015.
Tržišna kapitalizacija - 17.04.2015.
809.850.660.439 RSD
6.744.708.678 EUR
Vesti sa Berze
14.04.2015.
Privremena suspenzija aktivnosti Dunav Stockbroker a.d. Beograd kao market mejkera na akcijama - Tigar a.d. , Pirot
08.04.2015.
Izmena i dopuna Pravilnika o tarifi Berze
07.04.2015.
Sazivanje Skupštine Beogradske berze a.d. Beograd
Poslednje vesti
17.04.2015.
Ažurirani informatori - 17.04.2015
17.04.2015.
Mišljenje u vezi sa ponudom za preuzimanje - Graničar a.d. , Konak
17.04.2015.
Sazivanje Skupštine akcionara dopuna dnevnog reda - Metalac Proleter Gornji Milanovac a.d. , Gornji Milanovac
17.04.2015.
Sazivanje Skupštine akcionara - Mašinoprojekt kopring a.d. , Beograd
17.04.2015.
Godišnji dokument o objavljenim informacijama - Marfin bank a.d. , Beograd