Dnevni podaci - 27.05.2015.

27.05.2015. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO36.063.571298.435199403.091.977.652
Listing30.422.958251.757171268.292.233.570
Prime akcije29.219.031241.795161186.448.535.556
Prime obveznice00040.875.740.705
Standard akcije1.203.9279.9631040.967.957.309
Open market5.640.61346.67728134.799.744.082
Open market akcije5.640.61346.67728134.799.744.082
Open market obveznice0000
MTP4.089.17833.83953345.959.710.778
MTP akcije4.089.17833.83953345.959.710.778
UKUPNO40.152.749332.274252749.051.688.430

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15709,91-7,10-0,9936.049.861
BELEXline1.444,76-11,70-0,8036.233.171

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO5312363199
MTP84515321053

Učešće stranih investitora
FIS39,76%
b-FIS72,16%
s-FIS7,36%
FIB0,00%
FIT39,76%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
InterCapital Securities a.d. , Beograd4,02%34,41%
Dunav Stockbroker a.d. , Beograd2,51%33,78%
Vojvođanska banka a.d. , Novi Sad6,28%5,60%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Sbd broker a.d. , Subotica5,66%35,21%
InterCapital Securities a.d. , Beograd19,81%13,80%
Komercijalna banka a.d. , Beograd25,47%8,03%
Vrednost709,91
Promena-7,10
% -0,99%
27.05.2015. 13:01:00Detaljnije
EUR/RSD120,8424
USD/RSD110,9664
Izvor NBS, 27.05.2015.
Tržišna kapitalizacija - 27.05.2015.
749.051.688.430 RSD
6.198.583.348 EUR
Vesti sa Berze
14.05.2015.
Obaveštenje o poslednjem trgovačkom danu za obveznice Republike Srbije serije A2015.
04.05.2015.
BELEXsentiment za maj 2015. godine
14.04.2015.
Privremena suspenzija aktivnosti Dunav Stockbroker a.d. Beograd kao market mejkera na akcijama - Tigar a.d. , Pirot
Poslednje vesti
27.05.2015.
Sazivanje Skupštine akcionara - Čokolend a.d. , Paraćin
27.05.2015.
Predlog izmene statuta - Trivit mlin a.d. , Vrbas
27.05.2015.
Godišnji dokument o objavljenim informacijama - Luka Beograd a.d. , Beograd
27.05.2015.
Sazivanje Skupštine akcionara - Srbija Tis a.d. , Zaječar
27.05.2015.
Sazivanje Skupštine akcionara - Hotel Park a.d. , Novi Sad