Dnevni podaci - 22.08.2014.

22.08.2014. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO17.416.551148.1461.106429.494.670.588
Listing14.365.608122.1951.075288.200.012.030
Prime akcije10.126.02086.1331.055189.926.355.248
Prime obveznice486.8634.141875.885.049.905
Standard akcije3.752.72531.9211222.388.606.877
Open market3.050.94325.95231141.294.658.558
Open market akcije3.050.94325.95231141.294.658.558
MTP14.917.629126.89028339.455.657.846
MTP akcije14.917.629126.89028336.205.382.846
MTP obveznice0003.250.275.000
UKUPNO32.334.180275.0371.134768.950.328.434

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15622,983,620,5815.429.068
BELEXline1.240,065,080,4116.801.068

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO72229941.098
MTP8881221927

Učešće stranih investitora
FIS26,74%
b-FIS37,54%
s-FIS15,94%
FIB0,00%
FIT26,34%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Tesla Capital a.d., Beograd24,10%39,04%
Banka Poštanska štedionica a.d. , Beograd45,43%9,69%
M&V Investments a.d. , Novi Sad6,92%6,25%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
M&V Investments a.d. , Novi Sad5,56%46,83%
Sinteza Invest Group a.d., Beograd3,70%46,80%
Komercijalna banka a.d. , Beograd18,52%1,73%
Vrednost622,98
Promena3,62
% 0,58%
22.08.2014. 13:01:00Detaljnije
EUR/RSD117,5632
USD/RSD88,4865
Izvor NBS, 22.08.2014.
Tržišna kapitalizacija - 22.08.2014.
768.950.328.434 RSD
6.540.740.031 EUR
Vesti sa Berze
01.08.2014.
BELEXsentiment za avgust 2014. godine
08.07.2014.
U vezi sa Zahtevom člana Berze INTERCAPITAL SECURITIES a.d. Beograd – Ugovor o market mejkingu zaključen na hartiji Tigar a.d. Pirot, prestaje da važi zaključno sa 30.07.2014. godine.
01.07.2014.
BELEXsentiment za jul 2014. godine
Poslednje vesti
22.08.2014.
Ažurirani informatori - 22.08.2014
22.08.2014.
Obaveštenje o promenjenom broju akcija - Smanjenje - Kolut a.d. , Kolut
22.08.2014.
Obaveštenje o sticanju sopstvenih akcija - Sloga a.d. , Zrenjanin
22.08.2014.
Sazivanje Skupštine akcionara - Delta Ring a.d., Beograd
22.08.2014.
Polugodišnji izveštaj za 2014. godinu - Niva a.d. , Žabalj