Dnevni podaci - 22.02.2017.

22.02.2017. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO144.820.4451.169.480199300.316.064.641
Listing85.150.830687.625177226.744.325.384
Prime akcije6.145.35149.626158186.180.226.136
Prime obveznice77.420.097625.19720
Standard akcije1.585.38212.8031740.564.099.248
Open market59.669.615481.8552273.571.739.257
Open market akcije59.669.615481.8552273.571.739.257
MTP12.887.580104.07286263.568.923.181
MTP akcije12.887.580104.07286263.568.923.181
MTP obveznice0000
UKUPNO157.708.0251.273.552285563.884.987.822

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15714,282,270,327.837.633
BELEXline1.560,829,610,6267.362.731

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO3416844197
MTP6571010986

Učešće stranih investitora
FIS49,43%
b-FIS90,61%
s-FIS8,24%
FIB0,00%
FIT25,16%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Banka Poštanska štedionica a.d. , Beograd29,65%26,87%
UniCredit Bank Srbija a.d. , Beograd0,50%26,73%
Tesla Capital a.d., Beograd9,05%21,02%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Vojvođanska banka a.d. , Novi Sad37,79%44,72%
M&V Investments a.d. , Beograd23,84%31,37%
Tesla Capital a.d., Beograd19,19%15,72%
Vrednost714,28
Promena2,27
% 0,32%
22.02.2017. 14:01:00Detaljnije
EUR/RSD123,9241
USD/RSD117,3190
Izvor NBS, 23.02.2017.
Tržišna kapitalizacija - 22.02.2017.
563.884.987.822 RSD
4.553.584.885 EUR
Vesti sa Berze
21.02.2017.
Odluka o visini naknada i pretplata - kursevi i Bilten Beogradske berze
08.02.2017.
BELEX Monthly Report - Jan 2017
06.02.2017.
BELEXsentiment za februar 2017. godine
Poslednje vesti
22.02.2017.
Ažurirani informatori - 22.02.2017
22.02.2017.
Odluka o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - Kompanija Mišić a.d. , Požarevac - KPNM
22.02.2017.
Sazivanje Skupštine akcionara - Dijamant a.d. , Zrenjanin
22.02.2017.
Rešenje Komisije za hartije od vrednosti - Bioprotein a.d. , Beograd
22.02.2017.
Sazivanje Skupštine akcionara - Nikodije Stojanović Tatko a.d. , Prokuplje