Dnevni podaci - 03.08.2015.

03.08.2015. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO11.735.56597.663402379.322.642.753
Listing10.376.97186.357386254.997.234.161
Prime akcije4.884.21540.646372173.536.124.780
Prime obveznice235.9771.964141.120.523.639
Standard akcije5.256.77943.7471340.340.585.742
Open market1.358.59411.30616124.325.408.592
Open market akcije1.358.59411.30616124.325.408.592
Open market obveznice0000
MTP6.973.65058.03513349.978.841.486
MTP akcije6.973.65058.03513349.978.841.486
MTP obveznice0000
UKUPNO18.709.215155.698415729.301.484.239

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15651,98-2,69-0,4110.195.054
BELEXline1.346,70-3,37-0,2510.202.293

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO5111254401
MTP819933313

Učešće stranih investitora
FIS34,10%
b-FIS41,97%
s-FIS26,22%
FIB0,00%
FIT33,67%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Wise broker a.d., Beograd16,79%32,04%
Ilirika investments a.d. , Beograd1,87%20,85%
Komercijalna banka a.d. , Beograd2,86%7,76%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
M&V Investments a.d. , Novi Sad23,08%51,85%
Vojvođanska banka a.d. , Novi Sad7,69%36,31%
Čačanska banka a.d. , Čačak3,85%10,39%
Vrednost651,98
Promena-2,69
% -0,41%
03.08.2015. 13:01:00Detaljnije
EUR/RSD120,1637
USD/RSD109,4586
Izvor NBS, 03.08.2015.
Tržišna kapitalizacija - 03.08.2015.
729.301.484.239 RSD
6.069.232.923 EUR
Vesti sa Berze
03.08.2015.
BELEXsentiment za avgust 2015. godine
24.07.2015.
Vanredna revizija indeksa BELEX15
17.07.2015.
Novi direktor Beogradske berze
Poslednje vesti
03.08.2015.
Godišnji konsolidovani izveštaj za 2014. godinu - Dunav osiguranje a.d. , Beograd
03.08.2015.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Holcim agregati a.d. , Popovac
03.08.2015.
Sazivanje vanredne Skupštine akcionara - Svetlost a.d. , Beograd
03.08.2015.
Konsolidovani godišnji izveštaj za 2014. godinu - Hotel Moskva a.d. , Beograd
03.08.2015.
Ažurirani informatori - 03.08.2015