Dnevni podaci - 24.04.2014.

24.04.2014. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO256.099.0792.216.6881.096448.821.498.677
Listing7.022.74460.7861.059318.721.665.378
Prime akcije5.443.30247.1151.049187.453.817.202
Prime obveznice823.4227.1274110.205.522.445
Standard akcije756.0206.544621.062.325.731
Open market249.076.3352.155.90237130.099.833.299
Open market akcije249.076.3352.155.90237130.099.833.299
MTP990.0388.56921334.863.430.547
MTP akcije990.0388.56921331.613.155.547
MTP obveznice0003.250.275.000
UKUPNO257.089.1172.225.2571.117783.684.929.224

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15583,420,860,15254.523.837
BELEXline1.155,391,520,13255.218.507

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO862385101.092
MTP897912621

Učešće stranih investitora
FIS8,07%
b-FIS15,83%
s-FIS0,31%
FIB0,00%
FIT8,04%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Intercity broker a.d. , Beograd1,09%47,16%
M&V Investments a.d. , Novi Sad1,19%43,90%
Wise broker a.d., Beograd0,73%3,97%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
InterCapital Securities a.d. , Beograd30,95%32,05%
Intercity broker a.d. , Beograd11,90%23,79%
Erste bank a.d., Novi Sad11,90%13,45%
Vrednost583,42
Promena0,86
% 0,15%
24.04.2014. 13:01:00Detaljnije
EUR/RSD115,5323
USD/RSD83,5737
Izvor NBS, 24.04.2014.
Tržišna kapitalizacija - 24.04.2014.
783.684.929.224 RSD
6.783.253.940 EUR
Vesti sa Berze
09.04.2014.
Sazivanje Skupštine Beogradske berze a.d. Beograd
01.04.2014.
BELEXsentiment za april 2014. godine
17.03.2014.
Redovna revizija indeksa BELEX15
Poslednje vesti
24.04.2014.
Ažurirani informatori - 24.04.2014
24.04.2014.
Godišnji izveštaj za 2013. - Ribarsko gazdinstvo a.d. , Beograd
24.04.2014.
Godišnji izveštaj za 2013. - Spektar invest a.d. , Paraćin
24.04.2014.
Sazivanje Skupštine akcionara - Autoprevoz Janjušević a.d. , Priboj
24.04.2014.
Izveštaj sa održane vanredne Skupštine akcionara - Graničar u restrukturiranju a.d. , Gakovo