Dnevni podaci - 31.10.2014.

31.10.2014. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO28.489.857239.232288445.424.183.463
Listing27.538.544231.244258299.108.024.891
Prime akcije3.432.30728.821248191.471.083.808
Prime obveznice392.4853.296477.997.385.806
Standard akcije23.713.752199.127629.639.555.277
Open market951.3137.98830146.316.158.572
Open market akcije951.3137.98830146.316.158.572
MTP1.942.00016.30738343.231.312.945
MTP akcije1.942.00016.30738339.981.037.945
MTP obveznice0003.250.275.000
UKUPNO30.431.857255.539326788.655.496.408

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15702,212,230,3227.352.359
BELEXline1.385,842,270,1628.096.422

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO7119478284
MTP8771221938

Učešće stranih investitora
FIS81,34%
b-FIS81,48%
s-FIS81,19%
FIB0,00%
FIT80,29%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Wise broker a.d., Beograd3,82%44,13%
InterCapital Securities a.d. , Beograd1,39%41,28%
Vojvođanska banka a.d. , Novi Sad3,13%2,31%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Komercijalna banka a.d. , Beograd23,68%32,63%
Tesla Capital a.d., Beograd17,11%19,04%
M&V Investments a.d. , Novi Sad11,84%10,63%
Vrednost702,21
Promena2,23
% 0,32%
31.10.2014. 13:01:00Detaljnije
EUR/RSD119,0888
USD/RSD94,7631
Izvor NBS, 31.10.2014.
Tržišna kapitalizacija - 31.10.2014.
788.655.496.408 RSD
6.622.415.344 EUR
Vesti sa Berze
20.10.2014.
Izmene i dopune Pravilnika o disciplinskom postupku i disciplinskoj odgovornosti članova Berze i ovlašćenih brokera
01.10.2014.
BELEXsentiment za oktobar 2014. godine
01.10.2014.
Ukidanje SMS servisa
Poslednje vesti
31.10.2014.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Komercijalna banka a.d. , Beograd - KMBN
31.10.2014.
Najava dostavljanja Kvartalnog izveštaja za III kvartal 2014. godine 5.11.2014. godine - NIS a.d., Novi Sad - NIIS
31.10.2014.
Sazivanje Skupštine akcionara - Panonka a.d. , Sombor
31.10.2014.
Sazivanje Skupštine akcionara - Pobeda Zara a.d. , Petrovaradin
31.10.2014.
Sazivanje Skupštine akcionara - Pobeda Metalac a.d. , Petrovaradin