Dnevni podaci - 28.08.2015.

28.08.2015. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO181.073.9911.504.583358369.797.703.577
Listing179.118.4981.488.334347248.087.663.126
Prime akcije156.225.5641.298.112338166.446.863.570
Prime obveznice28.554237141.292.745.972
Standard akcije22.864.380189.985840.348.053.584
Open market1.955.49316.24911121.710.040.451
Open market akcije1.955.49316.24911121.710.040.451
Open market obveznice0000
MTP286.1002.37714346.756.759.831
MTP akcije286.1002.37714346.756.759.831
MTP obveznice0000
UKUPNO181.360.0911.506.960372716.554.463.408

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15637,75-0,020,00180.823.437
BELEXline1.319,08-1,51-0,11180.927.037

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO5114563357
MTP799711514

Učešće stranih investitora
FIS42,61%
b-FIS12,71%
s-FIS72,51%
FIB50,00%
FIT42,61%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Tesla Capital a.d., Beograd22,21%78,47%
Vojvođanska banka a.d. , Novi Sad1,96%6,11%
Erste bank a.d., Novi Sad0,14%5,47%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Komercijalna banka a.d. , Beograd21,43%36,02%
Tesla Capital a.d., Beograd17,86%26,74%
Intercity broker a.d. , Beograd3,57%10,77%
Vrednost637,75
Promena-0,02
% 0,00%
28.08.2015. 13:01:00Detaljnije
EUR/RSD120,3483
USD/RSD106,8338
Izvor NBS, 28.08.2015.
Tržišna kapitalizacija - 28.08.2015.
716.554.463.408 RSD
5.954.005.694 EUR
Vesti sa Berze
03.08.2015.
BELEXsentiment za avgust 2015. godine
24.07.2015.
Vanredna revizija indeksa BELEX15
17.07.2015.
Novi direktor Beogradske berze
Poslednje vesti
28.08.2015.
Ažurirani informatori - 28.08.2015
28.08.2015.
Sazivanje Skupštine akcionara - Lasta a.d. , Beograd
28.08.2015.
Sazivanje Skupštine akcionara - Sava a.d. , Šabac
28.08.2015.
MIšljenje u vezi sa ponudom za preuzimanje - Vig vodovod i grejanje a.d. , Novi Sad
28.08.2015.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Panonka a.d. , Sombor