Dnevni podaci - 22.07.2016.

22.07.2016. Promet
RSD
Promet
EUR
Broj
trans
Tržišna kapitalizacija
RSD
REGULISANO102.124.931826.870238322.119.411.133
Listing92.828.224751.598217190.031.942.572
Prime akcije2.814.40322.787204156.911.584.096
Prime obveznice86.279.283698.57420
Standard akcije3.734.53830.2371133.120.358.476
Open market9.296.70775.27221132.087.468.561
Open market akcije9.296.70775.27221132.087.468.561
MTP2.755.84622.31325297.250.421.799
MTP akcije2.755.84622.31325297.250.421.799
MTP obveznice0000
UKUPNO104.880.777849.183263619.369.832.932

Indeksi
VrednostPromena% PromenaPromet
RSD
BELEX15610,32-2,41-0,396.807.061
BELEXline1.336,45-1,09-0,0815.845.648

Trgovanje akcijama
Tržište Ukupno Aktivna Dobitnici Gubitnici Bez promene Broj
transakcija
REGULISANO4313553236
MTP7011005525

Učešće stranih investitora
FIS39,69%
b-FIS16,43%
s-FIS62,95%
FIB50,00%
FIT48,17%
Prema specifikaciji klijenata Centralnog registra

Učešće članova Berze na Regulisanom tržištu (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Erste bank a.d., Novi Sad0,84%84,48%
Vojvođanska banka a.d. , Novi Sad6,72%6,81%
Wise broker a.d., Beograd3,57%4,68%

Učešće članova Berze na MTP (bez blok transakcija)
3 najvećaBroj
transakcija
Vrednost prometa
Euro fineks broker a.d. , Beograd6,00%39,17%
Intercity broker a.d. , Beograd2,00%38,13%
Galenika broker a.d. , Beograd22,00%5,17%
Vrednost610,32
Promena-2,41
% -0,39%
22.07.2016. 14:01:00Detaljnije
EUR/RSD123,5078
USD/RSD111,9440
Izvor NBS, 22.07.2016.
Tržišna kapitalizacija - 22.07.2016.
619.369.832.932 RSD
5.014.823.622 EUR
Vesti sa Berze
01.07.2016.
BELEXsentiment za jul 2016. godine
15.06.2016.
Kvartalno prilagođavanje indeksa BELEX15
01.06.2016.
BELEXsentiment za jun 2016. godine
Poslednje vesti
22.07.2016.
Ažurirani informatori - 22.07.2016
22.07.2016.
Sazivanje Skupštine akcionara - Farmacoop a.d. , Novi Sad
22.07.2016.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Radijator a.d. , Beograd
22.07.2016.
Statut - Tigar a.d. , Pirot
22.07.2016.
Godišnji konsolidovani izveštaj za 2015. godinu - Srpska fabrika stakla a.d. , Paraćin