Tržišna kapitalizacija po sektorima: septembar 2021

SektorBroj hartija od vrednosti*Kapitalizacija RSDKapitalizacija EURPromet
RSD
CPrerađivačka industrija128173.911.186.9831.479.346.09326.698.047
BRudarstvo799.788.851.919848.836.98833.279.354
KFinansijske delatnosti i delatnost osiguranja1190.568.700.378770.407.32969.701.501
GTrgovina na veliko i malo i popravka motornih vozila6639.859.841.882339.061.002433.539
LPoslovanje nekretninama1138.142.582.848324.453.4293.476.717
FGrađevinarstvo4722.841.732.390194.299.3331.703.101
DSnabdevanje električnom energijom, gasom i parom115.879.793.094135.078.774405.546
APoljoprivreda, šumarstvo i ribarstvo3015.184.060.960129.160.64612.293.780
HSaobraćaj i skladištenje2011.777.227.574100.180.9941.126.672
MStručne, naučne, inovacione i tehničke delatnosti163.290.532.42927.990.357415.750
IUsluge smeštaja i ishrane213.071.762.71326.129.430-
JInformisanje i komunikacije111.995.778.30116.976.751-
NAdministrativne i pomoćne uslužne delatnosti10549.513.4834.674.34323.000
PObrazovanje4203.830.1241.733.846-
SOstale uslužne delatnosti4172.277.5001.465.449-
RUmetnost, zabava i rekreacija1102.219.000869.509-
ESnabdevanje vodom i upravljanje otpadnim vodama353.617.230456.086-
QZdravstvena i socijalna zaštita13.792.04032.256-

* Navedeni broj obuhvata samo izdavaoce čijim akcijama se trgovalo na Berzi u prethodnom mesecu, odnosno izdavaoce koji imaju evidentiranu tržišnu kapitalizaciju.

Vrednost794,88
Promena4,68
% 0,59%
15.10.2021. 14:01:01Detaljnije
EUR/RSD117,5629
USD/RSD101,2600
Izvor NBS, 15.10.2021.
Tržišna kapitalizacija - 15.10.2021.
513.024.424.576 RSD
4.363.829.274 EUR
Vesti sa Berze
06.10.2021.
BELEX Monthly Report - September 2021
01.10.2021.
BELEXsentiment za oktobar 2021. godine
15.09.2021.
Redovna revizija indeksa BELEXline
Poslednje vesti
15.10.2021.
Obaveštenje o promenjenom broju akcija - Vojvodina a.d. , Sombor
15.10.2021.
Sazivanje Skupštine akcionara - PP Miletić a.d. , Sombor
15.10.2021.
Ostale informacije - Pinki a.d. , Zemun
15.10.2021.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - MD - EX a.d. , Kragujevac
15.10.2021.
Sazivanje Skupštine akcionara - Kikindski mlin a.d. , Kikinda