Tržišna kapitalizacija 15.10.2021.

15.10.2021. RSD EUR
UKUPNO513.024.424.5764.363.829.274
REGULISANO291.263.866.3892.477.515.155
Listing225.367.970.3071.916.999.073
Prime akcije155.501.793.5071.322.711.446
Standard akcije69.866.176.800594.287.626
Open market65.895.896.082560.516.082
MTP221.760.558.1871.886.314.119
BELEX15260.911.717.0972.219.337.198
BELEXline272.427.360.2622.317.290.236

Tržišna kapitalizacija po mesecima (podaci u hiljadama dinara)

MesecUkupno *REGULISANOListingBELEX15BELEXline
sep 2021 517.397.301 295.949.570 225.465.864 265.478.970 276.826.182
avg 2021 518.286.382 295.456.118 224.772.287 265.293.887 276.600.391
jul 2021 510.262.065 288.254.683 221.286.494 258.244.443 269.569.679
jun 2021 525.374.742 297.533.972 224.460.174 267.541.617 279.568.558
maj 2021 541.185.714 293.564.110 221.574.280 264.667.605 276.580.752
apr 2021 539.257.576 291.360.289 219.086.463 263.143.810 275.084.339
mar 2021 534.607.601 290.325.271 218.828.830 263.864.245 272.855.227
feb 2021 531.224.501 286.107.867 218.780.759 260.725.450 270.407.182
jan 2021 520.886.027 279.645.039 214.789.772 255.240.809 264.232.396
dec 2020 523.407.809 287.451.011 218.361.480 259.508.617 268.818.211
nov 2020 497.531.297 274.919.690 202.233.875 245.220.384 254.500.091
okt 2020 490.266.754 268.892.250 196.452.556 238.698.001 247.940.551
* Ukupna kapitalizacija jednaka je zbiru kapitalizacija Regulisanog tržišta (Listing i Open Market) i MTP
Vrednost794,88
Promena4,68
% 0,59%
15.10.2021. 14:01:01Detaljnije
EUR/RSD117,5629
USD/RSD101,2600
Izvor NBS, 15.10.2021.
Tržišna kapitalizacija - 15.10.2021.
513.024.424.576 RSD
4.363.829.274 EUR
Vesti sa Berze
06.10.2021.
BELEX Monthly Report - September 2021
01.10.2021.
BELEXsentiment za oktobar 2021. godine
15.09.2021.
Redovna revizija indeksa BELEXline
Poslednje vesti
15.10.2021.
Obaveštenje o promenjenom broju akcija - Vojvodina a.d. , Sombor
15.10.2021.
Sazivanje Skupštine akcionara - PP Miletić a.d. , Sombor
15.10.2021.
Ostale informacije - Pinki a.d. , Zemun
15.10.2021.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - MD - EX a.d. , Kragujevac
15.10.2021.
Sazivanje Skupštine akcionara - Kikindski mlin a.d. , Kikinda