Tržišna kapitalizacija 25.09.2020.

25.09.2020. RSD EUR
UKUPNO488.059.303.3674.150.308.840
REGULISANO267.087.726.7202.271.233.323
Listing197.203.545.7531.676.959.365
Prime akcije146.956.760.4801.249.675.886
Standard akcije50.246.785.273427.283.479
Open market69.884.180.967594.273.958
MTP220.971.576.6471.879.075.517
BELEX15208.386.131.1631.772.052.692
BELEXline245.989.588.5042.091.821.131

Tržišna kapitalizacija po mesecima (podaci u hiljadama dinara)

MesecUkupno *REGULISANOListingBELEX15BELEXline
avg 2020 488.381.790 267.177.243 197.753.182 209.135.530 246.113.101
jul 2020 479.709.073 257.031.457 187.669.682 198.701.617 236.494.676
jun 2020 502.578.478 258.943.833 188.893.352 200.070.424 238.952.128
maj 2020 510.117.371 265.908.454 195.846.559 207.689.559 247.377.681
apr 2020 496.499.776 250.859.149 182.376.072 195.238.740 232.620.295
mar 2020 496.571.500 255.930.694 183.344.065 195.209.427 234.497.188
feb 2020 561.639.946 320.178.810 235.946.324 249.082.094 294.978.399
jan 2020 570.118.908 328.362.432 245.359.117 257.443.175 305.163.919
dec 2019 569.647.459 323.075.775 243.444.524 256.578.234 301.000.137
nov 2019 560.158.796 313.705.251 231.422.901 246.064.238 288.370.458
okt 2019 558.999.142 299.679.607 221.873.351 235.806.581 276.160.589
sep 2019 563.765.459 302.900.188 220.981.363 237.783.094 277.434.270
* Ukupna kapitalizacija jednaka je zbiru kapitalizacija Regulisanog tržišta (Listing i Open Market) i MTP
Vrednost693,46
Promena1,66
% 0,24%
25.09.2020. 14:01:01Detaljnije
EUR/RSD117,5920
USD/RSD101,0588
Izvor NBS, 28.09.2020.
Tržišna kapitalizacija - 25.09.2020.
488.059.303.367 RSD
4.150.308.840 EUR
Vesti sa Berze
16.09.2020.
Redovna revizija indeksa BELEXline
16.09.2020.
Redovna revizija indeksa BELEX15
02.09.2020.
BELEX Monthly Report - August 2020
Poslednje vesti
28.09.2020.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Ravnište a.d. , Kruševac
24.09.2020.
Sazivanje Skupštine akcionara - Neostar a.d. , Novi Sad
23.09.2020.
Rešenje o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - UTP Bela Crkva a.d. , Bela Crkva
23.09.2020.
Obaveštenje o promenjenom broju akcija - Luka Leget a.d. , Sremska Mitrovica
23.09.2020.
Predlog odluke o izmeni statuta - Luka Leget a.d. , Sremska Mitrovica