Tržišna kapitalizacija 27.01.2020.

27.01.2020. RSD EUR
UKUPNO568.235.238.2504.835.200.993
REGULISANO326.418.517.6062.777.545.344
Listing244.017.453.1382.076.382.020
Prime akcije182.765.437.1131.555.179.199
Standard akcije61.252.016.025521.202.820
Open market82.401.064.468701.163.324
MTP241.816.720.6442.057.655.649
BELEX15256.333.818.9782.181.183.870
BELEXline303.879.546.5072.585.757.774

Tržišna kapitalizacija po mesecima (podaci u hiljadama dinara)

MesecUkupno *REGULISANOListingBELEX15BELEXline
dec 2019 569.647.459 323.075.775 243.444.524 256.578.234 301.000.137
nov 2019 560.158.796 313.705.251 231.422.901 246.064.238 288.370.458
okt 2019 558.999.142 299.679.607 221.873.351 235.806.581 276.160.589
sep 2019 563.765.459 302.900.188 220.981.363 237.783.094 277.434.270
avg 2019 543.575.020 289.551.091 221.175.285 237.510.958 275.551.354
jul 2019 540.959.667 287.709.676 223.034.074 238.882.804 274.122.120
jun 2019 519.024.039 280.831.269 217.078.434 233.036.285 267.407.176
maj 2019 523.791.880 284.555.662 219.866.187 236.730.533 271.150.020
apr 2019 522.934.284 287.820.243 222.604.512 239.901.336 274.704.446
mar 2019 517.244.609 285.170.908 222.035.179 237.526.720 273.143.552
feb 2019 501.817.710 267.965.269 208.355.351 223.703.508 256.619.703
jan 2019 512.676.228 276.199.044 216.637.674 232.600.079 264.457.985
* Ukupna kapitalizacija jednaka je zbiru kapitalizacija Regulisanog tržišta (Listing i Open Market) i MTP
Vrednost807,21
Promena9,39
% 1,18%
28.01.2020. 12:35:49Detaljnije
EUR/RSD117,5169
USD/RSD106,6010
Izvor NBS, 28.01.2020.
Tržišna kapitalizacija - 27.01.2020.
568.235.238.250 RSD
4.835.200.993 EUR
Vesti sa Berze
15.01.2020.
Rešenje o prestanku statusa člana Berze - Jubmes banka a.d., Beograd
03.01.2020.
BELEXsentiment za januar 2020. godine
03.01.2020.
BELEX Monthly Report - December 2019.
Poslednje vesti
27.01.2020.
Statut izmene i dopune - Institut za ispitivanje materijala a.d. , Beograd
27.01.2020.
Sazivanje Skupštine akcionara - Institut za ispitivanje materijala a.d. , Beograd
27.01.2020.
Ostale informacije - novi predsednik Odbora direktora - Galenika Fitofarmacija a.d. , Zemun
27.01.2020.
Obaveštenje o neodržavanju sednice Skupštine akcionara - Galenika Fitofarmacija a.d. , Zemun
24.01.2020.
Obaveštenje o značajnom učešću - Tehnohemija a.d. , Beograd