Tržišna kapitalizacija 21.01.2022.

21.01.2022. RSD EUR
UKUPNO552.648.779.9384.700.017.859
REGULISANO340.066.024.8032.892.101.544
Listing250.978.408.3242.134.453.281
Prime akcije161.578.513.6961.374.149.238
Standard akcije89.399.894.628760.304.042
Open market89.087.616.479757.648.264
MTP212.582.755.1351.807.916.315
BELEX15308.610.480.0372.624.586.935
BELEXline321.151.058.9382.731.238.659

Tržišna kapitalizacija po mesecima (podaci u hiljadama dinara)

MesecUkupno *REGULISANOListingBELEX15BELEXline
dec 2021 533.342.335 320.795.506 237.136.750 270.865.685 282.975.221
nov 2021 509.821.537 297.142.981 233.031.076 266.431.783 278.029.464
okt 2021 510.417.751 290.210.743 226.278.738 259.964.425 271.534.416
sep 2021 517.397.301 295.949.570 225.465.864 265.478.970 276.826.182
avg 2021 518.286.382 295.456.118 224.772.287 265.293.887 276.600.391
jul 2021 510.262.065 288.254.683 221.286.494 258.244.443 269.569.679
jun 2021 525.374.742 297.533.972 224.460.174 267.541.617 279.568.558
maj 2021 541.185.714 293.564.110 221.574.280 264.667.605 276.580.752
apr 2021 539.257.576 291.360.289 219.086.463 263.143.810 275.084.339
mar 2021 534.607.601 290.325.271 218.828.830 263.864.245 272.855.227
feb 2021 531.224.501 286.107.867 218.780.759 260.725.450 270.407.182
jan 2021 520.886.027 279.645.039 214.789.772 255.240.809 264.232.396
* Ukupna kapitalizacija jednaka je zbiru kapitalizacija Regulisanog tržišta (Listing i Open Market) i MTP
Vrednost861,69
Promena-0,02
% 0,00%
21.01.2022. 14:01:01Detaljnije
EUR/RSD117,5844
USD/RSD103,7998
Izvor NBS, 21.01.2022.
Tržišna kapitalizacija - 21.01.2022.
552.648.779.938 RSD
4.700.017.859 EUR
Vesti sa Berze
05.01.2022.
BELEX Monthly Report - December 2021
04.01.2022.
BELEXsentiment za januar 2022. godine
29.12.2021.
Uputstvo o postupku i načinu dostavljanja dokumentacije Beogradskoj berzi a.d. Beograd i postupku komunikacije sa Beogradskom berzom a.d. Beograd u vezi sa uključivanjem i organizovanjem trgovanja hartijama od vrednosti na Berzi
Poslednje vesti
21.01.2022.
Sazivanje vanredne Skupštine akcionara - Revnost a.d. , Novi Sad
21.01.2022.
Sazivanje Skupštine akcionara - ZGOP a.d. , Novi Sad
20.01.2022.
Rešenje o produženju privremene obustave trgovanja akcijama izdavaoca - Proleter a.d. , Arilje - PRLA
19.01.2022.
Sazivanje Skupštine akcionara - Trayal Korporacija a.d. , Kruševac
19.01.2022.
Izveštaj sa održane Skupštine akcionara - Omoljica a.d. , Omoljica